Termos Esbit Stainless Steel Vacuum Flask 0.5 0.5 l
Zdjęcia 14 |
Esbit Stainless Steel Vacuum Flask 0.5 |
|
Klasyczny termos próżniowy marki Esbit to półlitrowe rozwiązanie ze średniej półki cenowej. W sprzedaży można znaleźć powiązane warianty o większych pojemnościach, m.in. 750 ml i 1 litr, które różnią się między innymi nieco wyższymi właściwościami termoizolacyjnymi. Termos próżniowy 0,5 Esbit ze stali nierdzewnej jest w stanie „utrzymać” temperaturę przez co najmniej 12 godzin, ponieważ wrząca woda schładza się do około 75 stopni Celsjusza po 6 godzinach i do 60 °C po 12 godzinach.
Ale dzień po nalaniu napój na pewno nie będzie zbyt ciepły – około 45°C. Korpus modelu wykonano ze stali nierdzewnej, która łączy w sobie wysoką odporność antykorozyjną, wytrzymałość mechaniczną i łatwość konserwacji. W zestawie znajduje się nie tylko dodatkowy plastikowy kubek do picia napojów, ale także dwie pokrywki. Jest to prosta zakrętka z rowkami do rozlewania przy częściowym odkręceniu i wygodnym zaworkiem z przyciskiem. Osobno warto wspomnieć o matowej powłoce ścian zewnętrznych, która wygląda stylowo i ma za zadanie zachować oryginalną prezentację produktu przez długi czas.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Esbit 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Esbit.
Kup Esbit Stainless Steel Vacuum Flask 0.5 0.5 l
Termos Esbit Vacuum Flask 0,5 L | 115 zł |
Termos Esbit VACUUM FLASK 0,5 L | 94 zł |
Termos Esbit VACUUM FLASK 0,5 L VF500ML | 115 zł |
- W zestawie z dodatkową wtyczką bez zaworu
Modyfikacje Esbit Stainless Steel Vacuum Flask 0.5
Ceny na Esbit Stainless Steel Vacuum Flask 0.5 |
---|---|---|---|---|
Esbit Stainless Steel Vacuum Flask 0.5 0.5 l | od 94 zł | 4 oferty | ||
Esbit Stainless Steel Vacuum Flask 0.75 0.75 l | od 105 zł | 14 oferty | ||
Esbit Stainless Steel Vacuum Flask 1.0 1 l | od 105 zł | 35 oferty |