Ceny na Esbit Stainless Steel Vacuum Flask 0.75 0.75 l
Zdjęcia 4 | od 105 do 129 zł Termos 750 ml marki Esbit to średniobudżetowe rozwiązanie pozwalające utrzymać ciepło lub zimno ulubionych napojów. Model dostępny jest w sprzedaży w różnych wersjach kolorystycznych, jednak wszystkie można uznać za bardzo lakoniczne i uniwersalne. Konstrukcyjnie produkt wyróżnia się obecnością dwóch ścianek ze stali nierdzewnej z warstwą próżniową, co faktycznie zapewnia przyzwoite właściwości termoizolacyjne. Tym samym stwierdza się, że termos Esbit ze stali nierdzewnej 0,75 bardzo skutecznie zatrzymuje ciepło, gdyż po sześciu godzinach wrząca woda ochładza się jedynie do 80 stopni Celsjusza (pozostaje bardzo gorąca), po 12 godzinach traci kolejne 15°C (czyli otrzymujemy 65°C, a to wciąż wysoka temperatura). Po dniu wartość spadnie do 50 stopni, co oznacza, że płyn będzie ciepły. W kompl...ecie z modelem znajduje się dodatkowy plastikowy kubek oraz dwie pokrywki. Jedna to prosta zakręcana zatyczka, druga uzupełniona jest o przycisk-zawór umożliwiający otwieranie i nalewanie zawartości. Warto także podkreślić, że w sprzedaży dostępne są powiązane warianty o innych pojemnościach – zarówno mniejszych (500 ml), jak i większych (1 litr). |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Esbit Termos stal nierdzewna nie zawiera BPA czarna i oliwkowa zieleń 500 | 125 zł |
Esbit Termos Esbit Vacuum 0,75L - olive green | 119 zł |
Termos Esbit VACUUM FLASK 0,75 L Oliwkowy | 105 zł |
Termos Esbit VACUUM FLASK 0,75 L Oliwkowy VF750ML-OG | 129 zł |
Esbit,Termos VACUUM 0,75 l olive green | 115 zł |
Termos Esbit Stainless Steel Vacuum Flask 750 ml olive green | WYSYŁKA W 2 | 110 zł |
Termos Esbit klasyczny Vacuum Flask 0,75 l oliwka RATY 0 | PayPo | GRATIS | 129 zł |
Esbit E-VF750ML ESB87020-BRK Butelka Próżniowa Stal Nierdzewna Czarny/Poma | 118 zł |
Termos Esbit VACUUM FLASK 0,75 L VF750ML | 115 zł |
Termos Esbit Vacuum Flask 0,75 L | 115 zł |
Termos Esbit Vacuum Flask 750 ml oliwkowy | 115 zł |
Termos Esbit klasyczny - Vacuum Flask 0,75 l oliwkowy | 115 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!