Termos Esbit Majoris Vacuum Flask 0.5 0.5 l
Zdjęcia 4 |
Esbit Majoris Vacuum Flask 0.5 |
|
Stylowy i trwały termos o pojemności 0,5 litra marki Esbit to średniobudżetowy dodatek, który można polecić do codziennego, miejskiego użytku. Koperta ma podwójne ścianki wykonane ze stali nierdzewnej 18/8 i posiada teksturowane powierzchnie zewnętrzne, które zapobiegają wyślizgiwaniu się z dłoni. Na szczególną uwagę zasługuje zakrętka, która posiada specjalną konstrukcję i umożliwia nalewanie napojów bez konieczności całkowitego odkręcania nakrętki.
Termos Esbit Majoris Vacuum Flask 0,5 charakteryzuje się umiarkowanymi właściwościami termoizolacyjnymi: podaje się, że po 6 godzinach wrzącej wody ochładza się do 75 stopni Celsjusza, po 12 godzinach - do 60, a dzień po nalaniu - do 45°C, czyli , będzie nadal ciepło (ale już nie gorąco). Zewnętrzne wieczko również zostało wykonane ze stali i posiada podwójne ścianki, dzięki czemu wygodniej jest używać go jako kubka. Warto również zaznaczyć, że w sprzedaży dostępne są powiązane wersje o większych pojemnościach – 750 i 1000 ml. Obydwa modele wyposażone są w dodatkowy kubek (ale wersja półlitrowa go nie posiada).
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Esbit 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Esbit.
Kup Esbit Majoris Vacuum Flask 0.5 0.5 l
Wszystkie ceny 13 →Esbit Termos Majoris stal nierdzewna nie zawiera BPA czarny i srebrny 1 l | 159 zł |
Esbit Termos turystyczny Majoris Vacuum Flask 0.5 l Srebrny | 159 zł |
Esbit, Termos turystyczny, Majoris Vacuum Flask, czarny, 500 ml | 158 zł |
Termos Esbit Majoris Stainless Steel Vacuum Flask 500 ml black | WYSYŁKA W | 150 zł |
Termos Esbit Majoris Stainless Steel Vacuum Flask 500 ml black | WYSYŁKA W | 150 zł |
- Utrzymuje temperaturę cieczy do 24 godzin
Modyfikacje Esbit Majoris Vacuum Flask 0.5
Ceny na Esbit Majoris Vacuum Flask 0.5 |
---|---|---|---|---|
Esbit Majoris Vacuum Flask 0.5 0.5 l | od 140 zł | 15 oferty | ||
Esbit Majoris Vacuum Flask 0.75 0.75 l | od 150 zł | 11 oferty | ||
Esbit Majoris Vacuum Flask 1.0 1 l | od 166 zł | 7 oferty |