Термос Thermos Mountain 500 0.5 л
Фото 6 |
Thermos Mountain 500 0.5 л0.9 л |
|
Термос ємністю 500 мл від бренду Thermos позиціонується як середньобюджетне туристичне рішення. Модель при дійсно невеликих габаритах (235x70 мм) і маленькій вазі (280 грам) має гідні показники теплоізоляції. Виробник заявляє, що щось подібне можуть запропонувати вироби з титану, які коштують відчутно дорожче. Колба та зовнішні стінки виробу виконані з якісної нержавіючої сталі, а між ними передбачений вакуумний прошарок.
В результаті, термос Thermos Mountain 500 дійсно добре «тримає» температуру, а, припустимо, окріп за 6 годин має охолоне лише на 20 градусів Цельсія. На окрему згадку також заслуговує подвійна кришка. Вона цілком традиційно має спеціальний жолобок, тому наливати напої можна за часткового відкручування (без повного зняття пробки). Разом з тим складова конструкція кришки дозволить відкривати її навіть за сильних морозів, коли прості аналоги просто примерзают до корпусу. Ще варто виділити наявність силіконового бампера біля основи (він перешкоджає ковзанню, але зроблений знімним) і наявність у продажу версій у різних кольорах.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Thermos 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Thermos.
Купити Thermos Mountain 500 0.5 л
Усі ціни 12 →Thermos Termos turystyczny Mountain FFX TH-150070 0.5 l Brązowy | 181 zł |
Termos Thermos Mountain FFX 0.5L Silver | 185 zł |
Termos z kubkiem Thermos do warunków ekstremalnych 500 ml stalowy | 175 zł |
Termos Z Kubkiem Do Warunków Ekstremalnych Ultimate Series Thermos 500 Ml | 181 zł |
Termos z kubkiem do warunków ekstremalnych Ultimate Series Thermos 500 ml | 156 zł |
Модификації Thermos Mountain 500
Ціни на Thermos Mountain 500 |
---|---|---|---|---|
Thermos Mountain 500 0.5 л | від 156 zł | 16 пропозицій | ||
Thermos Mountain 900 0.9 л | від 88 zł | 21 пропозиція |