Termos Thermos Mountain 500 0.5 l
Zdjęcia 6 |
Thermos Mountain 500 0.5 l0.9 l |
|
Termos 500 ml marki Thermos pozycjonowany jest jako średniobudżetowe rozwiązanie podróżne. Model przy naprawdę małych wymiarach (235x70 mm) i niewielkiej wadze (280 gramów) charakteryzuje się przyzwoitymi parametrami termoizolacyjnymi. Producent podaje, że coś podobnego zazwyczaj oferują produkty tytanowe, które są znacznie droższe. Kolba oraz zewnętrzne ścianki produktu wykonane są z wysokiej jakości stali nierdzewnej, a pomiędzy nimi znajduje się warstwa próżniowa.
Dzięki temu termos Thermos Mountain 500 naprawdę dobrze „trzyma” temperaturę i np. wrząca woda powinna w ciągu 6 godzin ostygnąć jedynie o 20 stopni Celsjusza. Na szczególną uwagę zasługuje także podwójna pokrywa. Dość tradycyjnie posiada specjalny rowek, dzięki czemu można nalewać napoje poprzez jego częściowe odkręcenie (bez całkowitego zdejmowania nakrętki). Jednocześnie kompozytowa konstrukcja pokrywy pozwoli na jej otwarcie nawet przy silnych mrozach, gdy proste analogi po prostu przymarzają do ciała. Warto także podkreślić obecność silikonowego zderzaka u podstawy (zapobiega przesuwaniu się, ale jest zdejmowany) oraz dostępność wersji w różnych wersjach kolorystycznych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Thermos 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Thermos.
Kup Thermos Mountain 500 0.5 l
Wszystkie ceny 16 →Termos z kubkiem do warunków ekstremalnych Ultimate Series Thermos 500 ml | 181 zł |
Termos Thermos Mountain FFX 0.5L Silver | 185 zł |
Termos z kubkiem Thermos do warunków ekstremalnych 500 ml stalowy | 175 zł |
Thermos Termos turystyczny Mountain FFX TH-150070 0.5 l Brązowy | 181 zł |
Termos z kubkiem Thermos do warunków ekstremalnych 500 ml stalowy | 175 zł |
Modyfikacje Thermos Mountain 500
Ceny na Thermos Mountain 500 |
---|---|---|---|---|
Thermos Mountain 500 0.5 l | od 156 zł | 21 oferta | ||
Thermos Mountain 900 0.9 l | od 88 zł | 17 oferty |