Termos Thermos Style 710 Food 0.71 l
Zdjęcia 5 |
Thermos Style 710 Food 0.47 l0.71 l |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Thermos 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Thermos.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Thermos Style 710 Food 0.71 l
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Termos Thermos na jedzenie 710 ml metaliczny szary | 183 zł |
Thermos, Termos obiadowy, King, bordowy, 710 ml | 190 zł |
Termos obiadowy Thermos 710ml metaliczny szary 173034 (170033) | 174 zł |
Termos Thermos Style na jedzenie z kubkiem 710ml metaliczny szary | 190 zł |
Termos obiadowy Thermos 710ml czerwony 173031 (101514) | 174 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości termosa Thermos Style 710 Food:
- Utrzymuje ciepło do 7 godzin
- Utrzymuje zimno do 9 godzin
Modyfikacje Thermos Style 710 Food
Ceny na Thermos Style 710 Food |
---|---|---|---|---|
Thermos Style 470 Food 0.47 l | od 149 zł | 15 oferty | ||
Thermos Style 710 Food 0.71 l | od 174 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →