Termos Fjord Nansen Honer 1.0 1 l
Fjord Nansen Honer 1.0 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Fjord Nansen 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Fjord Nansen.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Fjord Nansen Honer 1.0 1 l
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
FJORD NANSEN Honer Stalowy Termos Próżniowy Kubek termiczny z Stali Nierdz | 137 zł |
Termos HONER 1 L z korkiem zakręcanym - 1 L | 123 zł |
Termos Fjord Nansen Honer 1L Z Korkiem Zakręcanym | 123 zł |
Termos HONER 1 L z korkiem zakręcanym - 1 L | 123 zł |
Termos Fjord Nansen Honer 1l | 99 zł |
Modyfikacje Fjord Nansen Honer 1.0
Ceny na Fjord Nansen Honer 1.0 |
---|---|---|---|---|
Fjord Nansen Honer 0.5 0.5 l | od 72 zł | 6 oferty | ||
Fjord Nansen Honer 0.7 0.7 l | od 95 zł | 6 oferty | ||
Fjord Nansen Honer 1.0 1 l | od 99 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →