Butelka termiczna Esbit Majoris Vacuum Flask Daypack 0.7 0.7 l (WM700TL)
Zdjęcia 5 |
Esbit Majoris Vacuum Flask Daypack 0.7 0.45 l0.7 l |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Esbit 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Esbit.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Esbit Majoris Vacuum Flask Daypack 0.7 0.7 l
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Esbit Termos Majoris stal nierdzewna BPA czarny srebrny 1 l i więcej duży | 162 zł |
Esbit, Termos, Majoris Wide Mouth Flask Daypack, czarny, 700 ml | 126 zł |
Termos Esbit Majoris Stainless Steel Wide Mouth Flask "Daypack" 700 ml bla | 120 zł |
Termos Esbit Majoris Stainless Steel Wide Mouth Flask "Daypack" 700 ml bla | 120 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości termosa Esbit Majoris Vacuum Flask Daypack 0.7:
- Gumowany spód
Modyfikacje Esbit Majoris Vacuum Flask Daypack 0.7
Ceny na Esbit Majoris Vacuum Flask Daypack 0.7 |
---|---|---|---|---|
Esbit Majoris Thermo Mug (LID) 0.45 0.45 l | od 105 zł | 3 oferty | ||
Esbit Majoris Vacuum Flask Daypack 0.7 0.7 l | od 120 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →