Termos Esbit Majoris Food Jug 0.4 0.4 l (FJS400TL)
Zdjęcia 4 |
Esbit Majoris Food Jug 0.4 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Esbit 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Esbit.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Esbit Majoris Food Jug 0.4 0.4 l
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Esbit Pojemnik termiczny Majoris stal nierdzewna nie zawiera BPA kolor cza | 112 zł |
Esbit, Termos na jedzenie, Termos, Majoris Food Jug, czarny, 400 ml | 124 zł |
ESBIT Pojemnik Termos obiadowy Majoris 0,4l Czarny | 120 zł |
Pojemnik Termos obiadowy ESBIT Majoris 0,4l Czarny | 120 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →