Termos Esbit Vacuum Flask 0.75 0.75 l (ISO750ML)
Zdjęcia 4 |
Esbit Vacuum Flask 0.75 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Esbit 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Esbit.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Esbit Vacuum Flask 0.75 0.75 l
Wszystkie ceny 17 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Esbit Termos ze stali nierdzewnej nie zawiera BPA czarny i oliwkowo-zielon | 130 zł |
Esbit Termos turystyczny Vacuum Flask 0.75 l Czarny | 119 zł |
Termos Esbit VACUUM FLASK 0,75 L | 94 zł |
Termos Esbit Vacuum Flask 750 ml czarny | 142 zł |
Termos Esbit ISO STEEL VACUUM FLASK 0,75 L EsbitISO075 | 119 zł |
pokaż 12 ofert
Zaawansowane funkcje i możliwości termosa Esbit Vacuum Flask 0.75:
- W zestawie z dodatkową wtyczką bez zaworu
Modyfikacje Esbit Vacuum Flask 0.75
Ceny na Esbit Vacuum Flask 0.75 |
---|---|---|---|---|
Esbit Vacuum Flask 0.5 0.5 l | od 99 zł | 26 oferty | ||
Esbit Vacuum Flask 0.75 0.75 l | od 94 zł | 20 oferty | ||
Esbit Vacuum Flask 1.0 1 l | od 105 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →