Termos Maestro MR1635 2 l
Maestro MR1635 |
|
Dwulitrowy termos na żywność marki Maestro to akcesorium, które zapewni gorące jedzenie w podróży, na wycieczce czy w pracy/nauce. Dzięki dużej pojemności model nadaje się dla większej grupy osób lub umożliwia zabranie ze sobą kilku porcji jedzenia przez jednego użytkownika. W zestawie znajdują się trzy plastikowe pojemniki o różnych rozmiarach. Ta funkcja umożliwi utrzymanie temperatury kilku potraw jednocześnie, na przykład zupy, przystawki i mięsa, bez ich mieszania.
Termos spożywczy Maestro MR1635 obsługuje technologię izolacji próżniowej. Pomiędzy zewnętrzną ścianką a kolbą (wykonane są ze stali nierdzewnej) znajduje się warstwa, z której usunięto powietrze. W rezultacie utrata ciepła będzie następować znacznie wolniej. Inne cechy modelu to obecność uchwytu do przenoszenia, praktycznej pokrywy i szerokiej szyi. Ta ostatnia znacznie ułatwia pielęgnację i czyszczenie wewnętrznych ścianek kolby, a także umożliwia załadunek szerokiej gamy produktów stałych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Maestro 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Maestro.
Kup Maestro MR1635 2 l
Wszystkie ceny 7 →Maestro MR1635 termos termos termos 2 litry 3 pojemniki stal szlachetna IN | 166 zł |
Termos obiadowy Maestro MR-1635 | 139 zł |
Termos obiadowy MAESTRO MR-1635 (1,2l) | 144 zł |
Termos obiadowy Maestro MR1635 | 129 zł |
Termos obiadowy MAESTRO MR-1635 (1,2l) | 125 zł |
Maestro Termos Obiadowy 1,5l Nierdzewny Mr 1635 | 120 zł |
Termos obiadowy MAESTRO MR-1635 (1,2l) | 112 zł |