Termos Maestro MR1640-35 0.35 l
Zdjęcia 5 |
Maestro MR1640-35 0.35 l0.5 l |
|
Nie używaj wody > 45 °C
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Maestro 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Maestro.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Maestro MR1640-35 0.35 l
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Maestro MR-1640-35 Kubek termiczny termos dla dzieci 350ml localizationB09 | 55 zł |
Maestro KUBEK TERMICZNY Z RURKĄ 350ml 2 KOLORY MAESTRO MR-1640-35 | 40 zł |
Kubek Termiczny Z Rurką 350Ml 2 Kolory Maestro Mr-1640-35 | 41 zł |
Modyfikacje Maestro MR1640-35
Ceny na Maestro MR1640-35 |
---|---|---|---|---|
Maestro MR1640-35 0.35 l | od 40 zł | 3 oferty | ||
Maestro MR1640-50 0.5 l | od 43 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →