Термос Maestro MR-1646-53 0.53 л
Фото 3 |
Maestro MR-1646-53 0.53 л0.8 л |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Maestro 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Maestro.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Maestro MR-1646-53 0.53 л
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Maestro MR-1646-53 izolowany próżniowo słoik na żywność termiczny pojemnik | 101 zł |
Termos na żywność Maestro MR-1646-53 | 65 zł |
Maestro Termos obiadowy MAESTRO MR-1646-53 | 63 zł |
Termos obiadowy MAESTRO MR-1646-53 | 78 zł |
Maestro Termos obiadowy MR-1646-53 0.53 l Biały | 63 zł |
Termos Obiadowy 530Ml Maestro Mr-1646-53 | 60 zł |
Модификації Maestro MR-1646-53
Ціни на Maestro MR-1646-53 |
---|---|---|---|---|
Maestro MR-1646-53 0.53 л | від 60 zł | 6 пропозицій | ||
Maestro MR-1646-80 0.8 л | від 52 zł | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →