Termos Maestro MR-1646-53 0.53 l
Zdjęcia 3 |
Maestro MR-1646-53 0.53 l0.8 l |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Maestro 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Maestro.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Maestro MR-1646-53 0.53 l
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Maestro MR-1646-53 izolowany próżniowo słoik na żywność termiczny pojemnik | 101 zł |
Termos na żywność Maestro MR-1646-53 | 65 zł |
Maestro Termos obiadowy MAESTRO MR-1646-53 | 63 zł |
Termos obiadowy MAESTRO MR-1646-53 | 78 zł |
Maestro Termos obiadowy MR-1646-53 0.53 l Biały | 63 zł |
Termos Obiadowy 530Ml Maestro Mr-1646-53 | 60 zł |
Modyfikacje Maestro MR-1646-53
Ceny na Maestro MR-1646-53 |
---|---|---|---|---|
Maestro MR-1646-53 0.53 l | od 60 zł | 6 oferty | ||
Maestro MR-1646-80 0.8 l | od 52 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →