Termos Maestro MR1636-80 0.8 l
Maestro MR1636-80 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Maestro 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Maestro.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Maestro MR1636-80 0.8 l
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Maestro Termos obiadowy MR-1636-80 0.8 l Różowe złoto | 62 zł |
Jednokomorowy Termos obiadowy Maestro 800 ml | 66 zł |
Termos Obiadowy Stalowy 0.8L Maestro Mr-1636-80 | 62 zł |
Termos jest prezentowany w kilku opcjach projektowych
PolecamyPorównaj w tabeli →