Butelka termiczna Maestro MR1641-32 0.32 l
Maestro MR1641-32 |
|
Stosunkowo niedrogi termos marki Maestro to akcesorium przeznaczone do picia napojów w drodze. Jednocześnie model nieco lepiej niż termosy utrzymuje pierwotną temperaturę zawartości. Biorąc pod uwagę stosunkowo niewielką pojemność wynoszącą 320 ml, produkt można polecić przede wszystkim dzieciom, także na spacery i/lub podczas odwiedzania sekcji sportowych. Termos Maestro MR1641-32 zapewnia dość wytrzymałą obudowę, gdyż zewnętrzne ścianki wykonano ze stali.
Kolbę tutaj również wykonano ze stali nierdzewnej, która jest bezpieczna do stosowania z żywnością. Warto podkreślić obecność praktycznej pokrywy uchylnej z blokadą bezpieczeństwa. Po naciśnięciu przycisku poidełko otwiera się, co ułatwia wypicie napoju: nie wymaga kubków ani innych przyborów pomocniczych. Dodatkowymi atutami modelu jest różnorodność kolorystyczna wyprzedaży: produkt można nabyć zarówno w wersji uniwersalnej (biały lub srebrny), jak i w dość rzadkich i nietypowych kolorach - fioletowym, złotym itp.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Maestro 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Maestro.
Kup Maestro MR1641-32 0.32 l
Wszystkie ceny 8 →Kubek termiczny Maestro MR-1641-32 Niebieski | 44 zł |
Maestro Kubek termiczny Maestro Mr 1641-32 N | 33 zł |
Maestro, Kubek termiczny, MR-1641-32-WHITE | 35 zł |
Kubek termiczny Maestro MR-1641-32 Brązowy | 44 zł |
Kubek termiczny Maestro MR-1641-32 Złoty | 44 zł |