Фляга-термос Smile STT-1 0.3 л
Фото 5 |
Smile STT-1 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Smile 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Smile.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Smile STT-1 0.3 л
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
MPM STT-1/2 Czarny | 50 zł |
Smile, Termos turystyczny STT-1/2, 300 ml | 45 zł |
SMILE STT-1/12 Stalowo-czarny | 40 zł |
SMILE Termos SMILE STT-1/3 Czerwony | 50 zł |
Додаткові функції і можливості термоса Smile STT-1:
- Захист від мимовільного відкривання
РекомендуємоПорівняти в таблиці →