Butelka termiczna Smile STT-1 0.3 l
Zdjęcia 5 |
Smile STT-1 0.3 l0.42 l |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Smile 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Smile.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Smile STT-1 0.3 l
Wszystkie ceny 14 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
MPM STT-1/2 Czarny | 50 zł |
Termos SMILE STT-1/2 Czarny | 46 zł |
Smile, Termos turystyczny STT-1/2, 300 ml | 45 zł |
pokaż 9 ofert
Zaawansowane funkcje i możliwości termosa Smile STT-1:
- Ochrona przed samoczynnym otwarciem
Modyfikacje Smile STT-1
Ceny na Smile STT-1 |
---|---|---|---|---|
Smile STT-1 0.3 l | od 40 zł | 14 oferty | ||
Smile STT-2 0.42 l | od 40 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →