Butelka termiczna Klausberg KB-7103 0.48 l
Zdjęcia 4 |
Klausberg KB-7103 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Klausberg 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Klausberg.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Klausberg KB-7103 0.48 l
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
TERMICZNY KUBEK TERMOS 480ml KLAUSBERG KB-7103 AUTOMAT | 39 zł |
Klausberg Kubek termiczny Klausberg KB 7103 termos czerwony pojemnik bidon | 47 zł |
TERMICZNY KUBEK TERMOS 480ml KLAUSBERG KB-7103 | 40 zł |
Kubek Termiczny 480Ml Klausberg [Kb-7103] | 47 zł |
Klausberg Kubek termiczny Klausberg KB 7103 termos pojemnik pomarańczowy b | 47 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości termosa Klausberg KB-7103:
- Ochrona przed samoczynnym otwarciem
PolecamyPorównaj w tabeli →