Termos Esbit Majoris Stainless Steel Food Jug 1.0 1 l
Zdjęcia 9 |
Esbit Majoris Stainless Steel Food Jug 1.0 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Esbit 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Esbit.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Esbit Majoris Stainless Steel Food Jug 1.0 1 l
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Esbit Pojemnik termiczny Majoris stal nierdzewna nie zawiera BPA czarny i | 162 zł |
Esbit, Termos na żywność MAJORIS FOOD JUG polar blue 1 L | 185 zł |
Esbit Termos obiadowy Food Jug Majoris 1 l Steel | 160 zł |
TERMOS MAJORIS FOOD JUG 1L-POLAR BLUE | 164 zł |
Termos na jedzenie Esbit Majoris Food Jug 1000 ml niebieski | 161 zł |
pokaż 4 oferty
Modyfikacje Esbit Majoris Stainless Steel Food Jug 1.0
Ceny na Esbit Majoris Stainless Steel Food Jug 1.0 |
---|---|---|---|---|
Esbit Majoris Stainless Steel Food Jug 0.6 0.6 l | od 135 zł | 13 oferty | ||
Esbit Majoris Stainless Steel Food Jug 0.8 0.8 l | od 147 zł | 8 oferty | ||
Esbit Majoris Stainless Steel Food Jug 1.0 1 l | od 160 zł | 10 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →