Termos Esbit Majoris Stainless Steel Food Jug 0.6 0.6 l
Zdjęcia 9 |
Esbit Majoris Stainless Steel Food Jug 0.6 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Esbit 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Esbit.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Esbit Majoris Stainless Steel Food Jug 0.6 0.6 l
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Esbit Pojemnik termiczny Majoris do jedzenia pojemnik utrzymujący ciepło 6 | 183 zł |
Termos turystyczny na żywność Esbit Majoris Food Jug 600 ml | 143 zł |
Esbit, Termos na jedzenie, MAJORIS STAINLESS STEEL FOOD JAG 0,6 L polar bl | 161 zł |
ESBIT Pojemnik Termos obiadowy Majoris 0,6l Czarny | 135 zł |
Esbit - Termos na żywność Majoris Food Jug - 0,6 L - Czarny - FJ600TL-DG | 157 zł |
pokaż 7 ofert
Modyfikacje Esbit Majoris Stainless Steel Food Jug 0.6
Ceny na Esbit Majoris Stainless Steel Food Jug 0.6 |
---|---|---|---|---|
Esbit Majoris Stainless Steel Food Jug 0.6 0.6 l | od 135 zł | 13 oferty | ||
Esbit Majoris Stainless Steel Food Jug 0.8 0.8 l | od 147 zł | 8 oferty | ||
Esbit Majoris Stainless Steel Food Jug 1.0 1 l | od 160 zł | 10 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →