Termos Esbit Majoris Stainless Steel Food Jug 0.8 0.8 l
Zdjęcia 9 |
Esbit Majoris Stainless Steel Food Jug 0.8 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Esbit 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Esbit.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Esbit Majoris Stainless Steel Food Jug 0.8 0.8 l
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Esbit Pojemnik termiczny Majoris na jedzenie pojemnik utrzymujący ciepło 8 | 187 zł |
Esbit Termos obiadowy Food Jug Majoris 0.8 l Srebrny | 147 zł |
Termos turystyczny na żywność Esbit Majoris Food Jug | 190 zł |
Termos na żywność Esbit FJ800TL - 0,8 litra | 230 zł |
ESBIT Pojemnik Termos obiadowy Majoris 0,8l Steel | 150 zł |
TERMOS MAJORIS FOOD JUG 800ML-STAINLESS STEEL | 154 zł |
Pojemnik Termos obiadowy ESBIT Majoris 0,8l Steel | 150 zł |
Modyfikacje Esbit Majoris Stainless Steel Food Jug 0.8
Ceny na Esbit Majoris Stainless Steel Food Jug 0.8 |
---|---|---|---|---|
Esbit Majoris Stainless Steel Food Jug 0.6 0.6 l | od 135 zł | 13 oferty | ||
Esbit Majoris Stainless Steel Food Jug 0.8 0.8 l | od 147 zł | 8 oferty | ||
Esbit Majoris Stainless Steel Food Jug 1.0 1 l | od 160 zł | 10 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →