Termos Primus C&H Food Vacuum Bottle 1.2 L 1.2 l
Primus C&H Food Vacuum Bottle 1.2 L 1.2 l1.5 l |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Primus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Primus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Primus C&H Food Vacuum Bottle 1.2 L 1.2 l
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Primus 12 litra termos na żywność 2014 kolba P-732782 | 195 zł |
Termos do żywności FOOD VACUUM BOTTLE 1,2 L - ONE SIZE | 176 zł |
PRIMUS Termos na żywność 1,2l | 176 zł |
Termos obiadowy Primus Food Vacuum Bottle 1,2 l | 178 zł |
Primus Food 1.2l Thermo Czarny | 192 zł |
Modyfikacje Primus C&H Food Vacuum Bottle 1.2 L
Ceny na Primus C&H Food Vacuum Bottle 1.2 L |
---|---|---|---|---|
Primus C&H Food Vacuum Bottle 1.2 L 1.2 l | od 176 zł | 6 oferty | ||
Primus C&H Food Vacuum Bottle 1.5 L 1.5 l | od 194 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →