Termos Primus C&H Vacuum Bottle 0.35 L 0.35 l
Zdjęcia 15 |
Primus C&H Vacuum Bottle 0.35 L |
|
Średniobudżetowy termos marki Primus to stosunkowo lekki (286 gramów) i kompaktowy (210 na 68 mm) produkt o pojemności 350 ml. Tak naprawdę umieszcza się tu jedną dużą porcję napoju, która potrafi długo utrzymać swoją pierwotną temperaturę. Jednocześnie akcesorium z łatwością mieści się w większości plecaków i jest kompatybilne ze standardowymi uchwytami na kubki. Kolba i ścianki zewnętrzne wykonane są ze stali nierdzewnej 18/8 dopuszczonej do kontaktu z żywnością.
Jest to metal, który łączy w sobie wytrzymałość z obojętnością na produkty - nie wchłania ich smaku. Termos Primus C&H Vacuum Bottle 0,35 L posiada również specjalną powłokę proszkową, która zapobiega wyślizgiwaniu się go z dłoni i pozwala na wygodne korzystanie z produktu nawet w rękawiczkach. Zewnętrzna pokrywka może tradycyjnie służyć jako kubek do picia, a za szczelność odpowiada uszczelka z zaworem ClickClose. Otwiera się jednym kliknięciem i jest starannie składany, co upraszcza procedurę konserwacji. Wśród innych cech warto podkreślić oficjalną gwarancję przedłużoną do 2 lat na model, a także duży wybór powiązanych rozwiązań: w sprzedaży znajdują się modyfikacje w różnych kolorach i pojemnościach (do 1 litra).
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Primus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Primus.
Kup Primus C&H Vacuum Bottle 0.35 L 0.35 l
Wszystkie ceny 14 →Primus P 741036 butelka próżniowa 035 l czarna pokrywka łączona P-741036 | 95 zł |
Termos turystyczny Primus Vacuum Bottle 0,35L black - ONE SIZE | 107 zł |
Termos na napoje Primus Vacuum Bottle 0,35 l - ox red | 120 zł |
Primus Vacuum Bottle 350ml Czarny | 101 zł |
Primus Butelka próżniowa 350 ml - Pippi Longstockcking niebieska 740940 | 99 zł |
Modyfikacje Primus C&H Vacuum Bottle 0.35 L
Ceny na Primus C&H Vacuum Bottle 0.35 L |
---|---|---|---|---|
Primus C&H Vacuum Bottle 0.35 L 0.35 l | od 90 zł | 19 oferty | ||
Primus C&H Vacuum Bottle 0.5 L 0.5 l | od 92 zł | 26 oferty | ||
Primus C&H Vacuum Bottle 0.75 L 0.75 l | od 93 zł | 26 oferty | ||
Primus C&H Vacuum Bottle 1.0 L 1 l | od 111 zł | 4 oferty |