Термос Primus C&H Vacuum Bottle 0.75 L 0.75 л
Фото 17 |
Primus C&H Vacuum Bottle 0.75 L |
|
Класичний термос торгової марки Primus це середньобюджетне рішення ємністю 750 мл. Форм-фактор тут також цілком стандартний - довгастий корпус, з діаметром біля основи 86 мм, який поступово звужується до горловини. Модель підійде як для повсякденної експлуатації (припустимо, на навчанні чи роботі), так і для туристичних цілей. Термос Primus C&H Vacuum Bottle 0.75 L виготовлений з харчової нержавіючої сталі 18/8, яка крім відмінних антикорозійних властивостей не повинна вбирати запахи і смак вмісту.
За ізоляцію відповідає звична сьогодні вакуумна технологія. А герметичність (захист від протоки) забезпечує фірмова кришка з клапаном ClickClose, яка для легкого очищення завбачливо зроблена розбірною. До інших конструктивних особливостей моделі відноситься наявність зовнішньої кришки, що підходить на роль кружки/чашки, порошкове покриття зовнішніх стінок, що перешкоджають вислизу корпусу з рук. Всі пластикові елементи виробу не містять потенційно шкідливих для здоров'я компонентів людини. Ще варто виділити варіативність кольорів та можливість знайти у продажу аналоги іншого об'єму (від 350 мл до 1 літра).
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Primus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Primus.
Купити Primus C&H Vacuum Bottle 0.75 L 0.75 л
Усі ціни 28 →Primus Butelka próżniowa 075 l granatowa P-742350 | 116 zł |
Termos turystyczny Primus Vacuum Bottle 0,75L mint - ONE SIZE | 125 zł |
PRIMUS Termos VACUUM BOTTLE 0,75 L mint | 124 zł |
Termos Primus Vacuum Bottle 750 ml yellow | WYSYŁKA W 24H | 30 DNI NA ZWRO | 110 zł |
Termos Primus Vacuum Bottle 750 ml frost | WYSYŁKA W 24H | 30 DNI NA ZWROT | 110 zł |
Модификації Primus C&H Vacuum Bottle 0.75 L
Ціни на Primus C&H Vacuum Bottle 0.75 L |
---|---|---|---|---|
Primus C&H Vacuum Bottle 0.35 L 0.35 л | від 95 zł | 29 пропозицій | ||
Primus C&H Vacuum Bottle 0.5 L 0.5 л | від 92 zł | 36 пропозицій | ||
Primus C&H Vacuum Bottle 0.75 L 0.75 л | від 93 zł | 30 пропозицій | ||
Primus C&H Vacuum Bottle 1.0 L 1 л | від 112 zł | 5 пропозицій |