Термос Primus C&H Vacuum Bottle 0.35 L 0.35 л
Фото 15 |
Primus C&H Vacuum Bottle 0.35 L |
|
Середньобюджетний термос бренду Primus – це відносно легкий (286 грам) та компактний (210 на 68 мм) виріб ємністю 350 мл. Фактично тут міститься одна велика порція напою, який може тривалий час зберігати свою вихідну температуру. При цьому аксесуар без проблем міститься у більшості рюкзаків і сумісний зі стандартними підсклянниками. Колба та зовнішні стінки виготовлені з харчової нержавійки марки 18/8.
Це метал, який поєднує міцність з інертністю до продуктів – не вбирає їх у смак. Термос Primus C&H Vacuum Bottle 0.35 L також має спеціальне порошкове покриття, яке перешкоджає вислизанню з рук та дозволяє комфортно користуватися виробом навіть у рукавичках. Зовнішня кришка зазвичай може використовуватися в ролі чашки для розпивання, а за герметичність тут відповідає пробка із клапаном ClickClose. Вона відкривається одним натисканням і завбачливо зроблена розбірною, що спрощує процедуру догляду. З інших особливостей варто виділити розширену до 2 років офіційну гарантію на модель, а також великий вибір родинних рішень: у продажу є модифікації різного кольору та об'єму (до 1 літра).
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Primus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Primus.
Купити Primus C&H Vacuum Bottle 0.35 L 0.35 л
Усі ціни 24 →Primus Butelka próżniowa 350 ml - Pippi Longstockcking niebieska 740940 | 99 zł |
Termos turystyczny Primus Vacuum Bottle 0,35L black - ONE SIZE | 107 zł |
Termos na napoje Primus Vacuum Bottle 0,35 l - ox red | 120 zł |
TERMOS VACUUM BOTTLE 350ML-OX RED | 99 zł |
Termos na napoje Primus Vacuum Bottle 0,35 l - navy | 102 zł |
Модификації Primus C&H Vacuum Bottle 0.35 L
Ціни на Primus C&H Vacuum Bottle 0.35 L |
---|---|---|---|---|
Primus C&H Vacuum Bottle 0.35 L 0.35 л | від 91 zł | 29 пропозицій | ||
Primus C&H Vacuum Bottle 0.5 L 0.5 л | від 92 zł | 36 пропозицій | ||
Primus C&H Vacuum Bottle 0.75 L 0.75 л | від 93 zł | 30 пропозицій | ||
Primus C&H Vacuum Bottle 1.0 L 1 л | від 112 zł | 5 пропозицій |