Termos Primus C&H Vacuum Bottle 1.0 L 1 l
Zdjęcia 17 |
Primus C&H Vacuum Bottle 1.0 L |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Primus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Primus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Primus C&H Vacuum Bottle 1.0 L 1 l
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Primus Vacuum Bottle 1 l P-741060 | 129 zł |
Termos Primus Vacuum Bottle 1000 ml black | WYSYŁKA W 24H | 30 DNI NA ZWRO | 120 zł |
Primus Vacuum Bottle 1l Czarny | 112 zł |
Modyfikacje Primus C&H Vacuum Bottle 1.0 L
Ceny na Primus C&H Vacuum Bottle 1.0 L |
---|---|---|---|---|
Primus C&H Vacuum Bottle 0.35 L 0.35 l | od 95 zł | 30 oferty | ||
Primus C&H Vacuum Bottle 0.5 L 0.5 l | od 92 zł | 36 oferty | ||
Primus C&H Vacuum Bottle 0.75 L 0.75 l | od 105 zł | 32 oferty | ||
Primus C&H Vacuum Bottle 1.0 L 1 l | od 112 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →