Termos Tefal Senator Stainless Steel 1.0 1 l
Zdjęcia 7 |
Tefal Senator Stainless Steel 1.0 0.5 l1 l |
|
Termos litrowy Tefal to rozwiązanie średniej klasy, odpowiednie do różnych zastosowań. Można go zabierać na długie spacery, do pracy lub nauki, używać w podróży itp. Obudowa wykonana jest ze stali nierdzewnej 18/10, która nie boi się upadków i innych mechanicznych wpływów. Kolba wykonana jest również ze stali nierdzewnej, a osławiona technologia próżniowa jest podstawą do zapewnienia wysokich właściwości termoizolacyjnych.
Thermos Tefal Senator Stainless Steel 1.0 jest w stanie utrzymać ciepło herbaty lub kawy do 12 godzin, a napoje bezalkoholowe zimne - jeszcze dłużej - do dnia. Szczelność i ochronę przed wyciekami zapewnia nakrętka, która pozwala położyć etui na boku, a nawet odwrócić. Kolejną cechą jest opatentowany zawór Safe Lock, który zapewnia zawiasowy mechanizm do nalewania płynu bez odkręcania korka. Zewnętrzna pokrywka jest tradycyjnie gotowa do przejęcia funkcji kubka. Dodatkowym atutem korko-zaworu jest jego składana konstrukcja oraz możliwość mycia wszystkich elementów modelu (w tym kolby) w zmywarce.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Tefal 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Tefal.
Kup Tefal Senator Stainless Steel 1.0 1 l
Wszystkie ceny 15 →Tefal Termos Srebrny 1 l K3063414 | 98 zł |
TEFAL K3063414 SENATOR STAL 1 L Srebrny | 138 zł |
Tefal Senator 1.0 L Stainless steel | 107 zł |
Termos TEFAL SENATOR 1L stalowy | 105 zł |
Termos TEFAL Senator K3068414 Bordowy | 120 zł |
Modyfikacje Tefal Senator Stainless Steel 1.0
Ceny na Tefal Senator Stainless Steel 1.0 |
---|---|---|---|---|
Tefal Senator Stainless Steel 0.5 0.5 l | od 99 zł | 1 oferta | ||
Tefal Senator Stainless Steel 1.0 1 l | od 98 zł | 15 oferty |