Кружка-термос Tefal Travel Mug 0.36 0.36 л
Фото 14 |
Tefal Travel Mug 0.36 |
|
Кружка-термос на 360 мл від авторитетного виробника Tefal позиціонується в якості виробу, який дозволить мати під рукою порцію улюбленого гарячого або холодного напою. Модель зустрічається у продажу в різних колірних варіаціях, починаючи від універсальної чорної і закінчуючи більш яскравими зеленої, червоної або рожевої. За відповідне візуальне оформлення відповідальна пластикова накладка, яка серед іншого відповідає за зручне утримання в руці і захист від вислизання.
А ось внутрішня колба і зовнішні стінки термокружки Tefal Travel Mug 0.36 зроблені з нержавіючої сталі. Крім традиційної конструкції з двома стінками і вакуумної прошарком за герметичність і теплоізоляцію тут відповідає практичний клапан, що відкривається після натискання. Заявлено, що термос-кухоль можна сміливо перевертати або класти на бік при транспортуванні з рідиною. Тепло всередині повинно зберігатися до 4 годин, а якщо налити сюди охолоджені напої, то холодними вони залишаться близько 8 годин. З інших особливостей слід виділити відсутність шкідливих домішок в складі пластикових елементів (немає бісфенолу-А), а також можливість автоматичного догляду (очищення забруднень можлива в посудомийці).
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tefal 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tefal.
Купити Tefal Travel Mug 0.36 0.36 л
Усі ціни 29 →TEFAL Travel Mug K3087114 Kubek termiczny 036 L Różowy Ze stali nierdzewne | 90 zł |
Tefal Travel Mug 0.36 l. Lime Sleeve | 91 zł |
Kubek termiczny TEFAL TRAVEL MUG 0.36L zielony | 99 zł |
Kubek termiczny TEFAL Travel Mug Czarny | 90 zł |
Kubek turystyczny TEFAL Travel Mug K3087114, 360 ml, różowy | 145 zł |