Kubek termiczny Tefal Travel Mug 0.36 0.36 l
Zdjęcia 14 |
Tefal Travel Mug 0.36 |
|
Kubek termiczny 360 ml renomowanego producenta Tefal jest pozycjonowany jako produkt, który pozwoli mieć pod ręką porcję ulubionego gorącego lub zimnego napoju. Model sprzedawany jest w różnych wariantach kolorystycznych, od uniwersalnej czerni po jaśniejszą zieleń, czerwień lub róż. Za odpowiedni projekt wizualny odpowiada plastikowy pokrowiec, który odpowiada między innymi za wygodny chwyt w dłoni oraz ochronę przed zsunięciem.
Ale wewnętrzna kolba i zewnętrzne ścianki kubka podróżnego Tefal 0.36 są wykonane ze stali nierdzewnej. Oprócz tradycyjnej konstrukcji z dwiema ściankami i przekładką próżniową, za szczelność i izolację termiczną odpowiada praktyczny zawór otwierany przez wciśnięcie. Mówi się, że termos można bezpiecznie odwrócić lub położyć na boku podczas transportu z płynem. Ciepło w środku powinno być utrzymywane do 4 godzin, a jeśli nalejesz tu schłodzone napoje, pozostaną zimne przez około 8 godzin. Inne cechy to brak szkodliwych zanieczyszczeń w składzie elementów plastikowych (brak bisfenolu-A), a także możliwość automatycznej konserwacji (czyszczenie zabrudzeń możliwe w zmywarce).
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Tefal 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Tefal.
Kup Tefal Travel Mug 0.36 0.36 l
Wszystkie ceny 25 →TEFAL Travel Mug K3080114 Kubek termiczny 036 L ze stali nierdzewnej szcze | 99 zł |
Kubek termiczny TEFAL TRAVEL MUG 0.36L zielony | 99 zł |
Kubek termiczny TEFAL Travel Mug Niebieski | 90 zł |
Kubek termiczny TEFAL Travel Mug Niebieski K3086114 | 90 zł |