Kubek termiczny Tefal Compact Mug 0.3 0.3 l
Tefal Compact Mug 0.3 |
|
Szkło termiczne Tefal, które zadebiutowało w sprzedaży w 2022 roku, można przypisać do średniej półki cenowej. Mieści 300 ml i jest pozycjonowany jako rozwiązanie dla dzisiejszego szybkiego tempa życia, odpowiednie zarówno do miasta, jak i do podróży. Średnica korpusu 7,2 cm pozwala na zastosowanie modelu w samochodowym uchwycie na kubki, a całkowita wysokość 15 cm sprawia, że jest kompatybilny z prawie każdym domowym ekspresem lub ekspresem do kawy.
Ponadto kubek termiczny Tefal Compact Mug 0.3 nie zajmuje dużo miejsca podczas przechowywania lub transportu. Kolba i ścianki zewnętrzne wykonane są ze stali nierdzewnej, pomiędzy tymi warstwami znajduje się próżnia. Taka konstrukcja pozwala utrzymać ciepło kawy lub herbaty przez co najmniej 3 h, a chłód zimnych napojów - do 6 h. Aby wygodnie trzymać termos w dłoni, przewidziano plastikową wkładkę, która nie zsuwa się i jest komfortowy pod względem temperatury nawet zimą. Za szczelność odpowiada obrotowa pokrywa z systemem do picia. Wszystkie części termosu można myć w zmywarce. Warto również zauważyć, że w sprzedaży dostępne są 4 różne warianty kolorystyczne modelu - czarna, czerwona, niebieska i zielona.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Tefal 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Tefal.
Kup Tefal Compact Mug 0.3 0.3 l
Tefal Kubek izotermiczny różowy 03 l podwójna izolacja utrzymuje gorące na | 73 zł |
Kubek termiczny TEFAL TRAVEL MUG COMPACT 0.3L czarny | 69 zł |
Tefal Kubek izotermiczny zielony 03 l podwójna izolacja utrzymuje gorące n | 86 zł |
Kubek termiczny TEFAL TRAVEL MUG COMPACT 0.3L czerwony | 69 zł |
Kubek termiczny TEFAL TRAVEL MUG COMPACT 0.3L niebieski | 69 zł |