Dzbanek termiczny Tefal Mambo 1.0 1 l
Zdjęcia 5 |
Tefal Mambo 1.0 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Tefal 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Tefal.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Tefal Mambo 1.0 1 l
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Tefal Termos Mambo 1 l tworzywo sztuczne czerwony przezroczysty 1739999999 | 124 zł |
Termos TEFAL K3036112, 1 l | 155 zł |
Tefal K3036112 - Dzbanek z izolacją MAMBO 1 L wysoki połysk biały 31005179 | 87 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →