Kubek termiczny Tefal Easy Twist 0.36 0.36 l
Zdjęcia 13 |
Tefal Easy Twist 0.36 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Tefal 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Tefal.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Tefal Easy Twist 0.36 0.36 l
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Tefal kubek podróżny Easy Twist N2011810 szczelna butelka na napoje wielok | 126 zł |
Tefal Travel Mug Easy Twist 0.36 l. Red | 240 zł |
Niebieski kubek termiczny 0.36 l Easy Twist – Tefal | 139 zł |
Tefal Kubek podróżny Easy Twist 036 l czerwony - N2011610 N2011610 | 181 zł |
Tefal kubek podróżny Easy Twist N2011710 szczelna butelka na napoje wielok | 102 zł |
Zielony kubek termiczny 0.36 l Easy Twist – Tefal | 109 zł |
Czerwony kubek termiczny 0.36 l Easy Twist – Tefal | 129 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →