Kubek termiczny Contigo Pinnacle 0.42 0.42 l
Zdjęcia 9 |
Contigo Pinnacle 0.42 |
|
Utrzymuje gorące napoje do 3 godzin i zimne do 9 godzin.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Contigo 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Contigo.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Contigo Pinnacle 0.42 0.42 l
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Contigo Pinnacle Autoseal kubek podróżny kubek termiczny ze stali nierdzew | 106 zł |
Contigo Kubek termiczny Pinnacle Couture 420ml Blonde Wood (2104546) | 120 zł |
Contigo, Kubek termiczny, Pinnacle Couture White Marble, 420 ml | 160 zł |
Contigo Pinnacle Autoseal kubek podróżny kubek termiczny ze stali nierdzew | 104 zł |
Contigo 70 Kubek termiczny Pinnacle White Marmur 420 ml 2104543 | 123 zł |
pokaż 5 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →