Kubek termiczny Contigo Luxe Autoseal 0.36 0.36 l
Zdjęcia 41 |
Contigo Luxe Autoseal 0.36 0.36 l0.47 l |
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Contigo 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Contigo.
Kup Contigo Luxe Autoseal 0.36 0.36 l
Wszystkie ceny 27 →Contigo 62 Kubek termiczny Luxe Lukrecja 360 ml 44bb3 | 135 zł |
Kubek termiczny Contigo Luxe Autoseal Stainless Steel 360ml srebrny DO-KW- | 140 zł |
Kubek termiczny CONTIGO Luxe Czarny | 149 zł |
Kubek termiczny Contigo Luxe 360ml | 150 zł |
Elegancki model premium
Młoda amerykańska firma Contigo specjalizuje się w produkcji termosów, butelek dla niemowląt, poidełków do wody i kubków podróżnych. Kluczowym punktem wyróżniającym produkty marki jest nacisk na niestandardowe wzornictwo, różnorodność wzornictwa oraz nowoczesne rozwiązania technologiczne. Contigo tworzy naczynia termiczne premium, wygodne i przemyślane w najmniejszym szczególe, dla najbardziej wymagających klientów, gotowych zapłacić za nie wysoką cenę. Elegancki podróżny kubek termiczny Contigo Luxe Autoseal 0,36 wykonany ze stali nierdzewnej o pojemności 360 ml ma kompaktowe wymiary 180x65 mm i praktyczny kształt bez urazowych wypustek. Przyzwoita waga modelu 340 g świadczy o solidnej grubości metalowego korpusu i bańki, pomiędzy którymi znajduje się próżniowa warstwa termoizolacji Thermalock.
Blokowanie przycisku podawania
Wszystkie elementy nakrętki i podajnika przyciskowego są zmontowane w metalowej obudowie. Pokrowiec jest łatwy do demontażu do czyszczenia i nie zawiera drobnych części, które mogłyby się zgubić. Oprócz bocznego przycisku do jednoręcznego otwierania zaworu odcinającego, w górnej części pokrywy znajduje się blokada przycisku. Zapobiega przypadkowemu uruchomieniu w ruchu lub podczas transportu, co w 100% wyklucza możliwość wycieku (zastrzeżone rozwiązanie Autoseal Technology). Kubek termiczny jest nie tylko piękny, szczelny i łatwy w użyciu, ale także doskonale „utrzymuje” temperaturę napojów. Gorąca czekolada, kawa czy herbata praktycznie nie tracą stopnia od 3 do 5 godzin, a zimne napoje zachowują świeżość od 10 do 12. Model ten prezentowany jest w 7 kolorach korpusu: złotym, srebrnym, szarym, fioletowym, czarnym, turkusowym i niebieski.
Modyfikacje Contigo Luxe Autoseal 0.36
Ceny na Contigo Luxe Autoseal 0.36 |
---|---|---|---|---|
Contigo Luxe Autoseal 0.36 0.36 l | od 124 zł | 34 oferty | ||
Contigo Luxe Autoseal 0.47 0.47 l | od 190 zł | 2 oferty |