Butelka termiczna Tefal Bludrop 0.5 0.5 l
Tefal Bludrop 0.5 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Tefal 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Tefal.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Tefal Bludrop 0.5 0.5 l
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
TEFAL Butelka Bludrop N3110810 05 l różowy rękaw termiczna stal nierdzewna | 98 zł |
Tefal Bludrop Sleeve 0.5L Pink | 163 zł |
Tefal Gourde 05 l zielona wielokrotnego użytku stal nierdzewna 18/10 szcze | 69 zł |
Tefal Bludrop Sleeve 0.5L Green | 163 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →