Termos Stanley Adventure Classic 1.0 1 l (10-01570-005)
Stanley Adventure Classic 1.0 |
|
Termos litrowy marki Stanley to klasyczne rozwiązanie, które można zaliczyć jako akcesorium na styku poziomu średniozaawansowanego i zaawansowanego. Model charakteryzuje się zwiększoną odpornością na zużycie, trwałością i wytrzymałością. Zatem oprócz zastosowania wysokiej jakości stali nierdzewnej AISI 304 (z tego metalu wykonana jest zarówno żarówka, jak i zewnętrzne ścianki), warto podkreślić pokrycie korpusu emalią odporną na ścieranie.
Pozwala dłużej zachować atrakcyjny wygląd, chroniąc przed różnymi negatywnymi wpływami i pojawieniem się zarysowań/otarć. Termos Stanley Adventure Classic 1.0 jest izolowany próżniowo i twierdzi, że wewnątrz może skutecznie zatrzymać zarówno zimno, jak i ciepło aż do 24 godzin. Jeśli więc chcesz jeszcze dłużej „utrzymać” minimalną temperaturę napojów bezalkoholowych, możesz dodać do środka lód. Zakrętka modelu umożliwia częściowe otwarcie w celu nalania płynu do kubków: wystarczy jeden obrót w kierunku przeciwnym do ruchu wskazówek zegara. Zewnętrzne wieczko jest gotowe do użycia jako szkło termiczne, gdyż również posiada podwójne ścianki (jej objętość wynosi nieco niecałe 240 ml).
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Stanley 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Stanley.
Kup Stanley Adventure Classic 1.0 1 l
Wszystkie ceny 9 →Stanley Adventure Stal Nierdzewna Vacuum Bottle 1L Hammertone Green - Term | 198 zł |
Termos STANLEY Adventure Zielony | 220 zł |
Termos Adventure Stanley zielony 1L --- OFICJALNY SKLEP Stanley | 229 zł |
Termos STANLEY stalowy Adventure Polar 1L - biały (10-01570-021) | 154 zł |
- Do 24 godzin utrzymywania ciepła
- Do 24 godzin chłodni