Termos Stanley Classic Growler 1.9 1.9 l
Zdjęcia 13 |
Stanley Classic Growler 1.9 |
|
Termos specjalistycznej marki Stanley można przypisać zaawansowanym rozwiązaniom. Model reprezentuje linię klasyczną (Classic) i jest pozycjonowany jako growler, czyli butelka piwa. Odpowiedni status wzmacnia zarówno dobra pojemność (1,9 litra) jak i charakterystyczna klapka na zawiasach, która na pewno nie zgubi się podczas pracy (nawet przy dużej ilości wypitego spienionego napoju).
Ponadto termos Stanley Classic Growler 1.9 może być używany do przechowywania wszelkich innych napojów, zarówno zimnych, jak i gorących (takich jak herbata). Kolba i ścianki zewnętrzne są tutaj wykonane ze stali nierdzewnej 18/8. Ponadto pomiędzy nimi znajduje się szczelina próżniowa odpowiadająca za izolację termiczną. Stwierdza się, że ciepło w środku powinno utrzymywać się do 18 godzin, a zimno do 24 godzin. A jeśli dodasz lód do napoju, niska temperatura potrwa do 4 dni. Inne cechy modelu to obecność wygodnego uchwytu do przenoszenia i nalewania napojów, brak BPA w składzie plastikowych elementów, a także możliwość automatycznej pielęgnacji (mycie w zmywarce).
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Stanley 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Stanley.
Kup Stanley Classic Growler 1.9 1.9 l
Wszystkie ceny 6 →Termos STANLEY Classic Growler 10-01941-067 Zielony | 457 zł |
Termos STANLEY Classic Growler 10-01941-067 Zielony | 457 zł |
Termos na piwo STANLEY CLASSIC GROWLER - zielona 1,9L | 457 zł |
Termos CLASSIC GROWLER na piwo STANLEY 1900 ml (zielony) | 457 zł |
Stanley Classic 1.9l Thermo Zielony | 334 zł |
- Utrzymuje zimne napoje do 24 godzin
- Utrzymuje ciepło do 18 godzin