Кружка-термос Stanley Everyday 0.3 L 0.3 л
Фото 13 |
Stanley Everyday 0.3 L |
|
Представлений восени 2022 термостакан спеціалізованого бренду Stanley - це стильне і практичне рішення для вживання улюбленого напою «на ходу». Він призначається для повсякденного використання: можна брати на роботу чи навчання, на прогулянку, як альтернативу одноразовим стаканчикам. Модель об'ємом 300 мл передбачає подвійні стінки із вакуумною технологією ізоляції. Заявлено, що всередині тепло може зберігатися до 1,5 години, а холод - до 5 годин. Якщо ж додати в охолоджувальний напій лід, то час його холодним збільшиться в 4 рази — до 20 год. Вона виготовлена з безпечного пластику — тритану, який не містить бісфенол А. Усі компоненти моделі можна мити в посудомийці, що спрощує процедуру догляду. Також слід зазначити, що у продажу зустрічаються різні колірні варіації, у тому числі чорна, зелена, червона та бордова.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Stanley 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Stanley.
Купити Stanley Everyday 0.3 L 0.3 л
Усі ціни 20 →Stanley Go Everyday Tumbler 029L Shale - Stal Nierdzewna Tumber for Wine C | 139 zł |
Kubek Everyday Tumbler 0,3L - zielony Stanley | 121 zł |
Stanley Kubek EVERYDAY TUMBLER 0,33L - czarny / Stanley | 133 zł |
Kubek Termiczny Stanley Tumbler 0.29L Green | 134 zł |
Bordowy kubek termiczny 290 ml – Stanley czerwony | 144 zł |