Kubek termiczny Stanley Everyday 0.3 L 0.3 l
Zdjęcia 13 |
Stanley Everyday 0.3 L |
|
Wprowadzone jesienią 2022 roku szkło izolacyjne marki Stanley jest stylowym i praktycznym rozwiązaniem do delektowania się ulubionym napojem w podróży. Przeznaczony jest do codziennego użytku: możesz zabrać go do pracy lub szkoły, na spacer, jako alternatywę dla jednorazowych kubków. Model 300 ml ma podwójne ścianki z technologią uszczelniania próżniowego. Stwierdza się, że ciepło można przechowywać w środku do 1,5 godziny, a zimno - do 5 godzin.
Jeśli dodasz lód do napoju bezalkoholowego, czas utrzymywania go w niskiej temperaturze wydłuży się 4 razy - do 20 godzin. Wykonany jest z bezpiecznego tworzywa Tritan, który nie zawiera bisfenolu A. Wszystkie elementy modelu można myć w zmywarce, co ma na celu uproszczenie procedury pielęgnacji. Należy również zauważyć, że w sprzedaży dostępne są różne warianty kolorystyczne, w tym czarny, zielony, czerwony i bordowy.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Stanley 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Stanley.
Kup Stanley Everyday 0.3 L 0.3 l
Wszystkie ceny 20 →Stanley Go Everyday Tumbler 029L Shale - Stal Nierdzewna Tumber for Wine C | 139 zł |
Kubek Everyday Tumbler 0,3L - zielony Stanley | 121 zł |
Stanley Kubek EVERYDAY TUMBLER 0,33L - czarny / Stanley | 133 zł |
Kubek Termiczny Stanley Tumbler 0.29L Green | 134 zł |
Bordowy kubek termiczny 290 ml – Stanley czerwony | 144 zł |