Кружка-термос Stanley Classic Legendary Camp Mug 0.35 0.35 л
Фото 15 |
Stanley Classic Legendary Camp Mug 0.35 |
|
Стильний термокухоль з ручкою поповнив класичну лінійку спеціалізованого виробника Stanley 2022 року. Її можна віднести до верхньої частини середнього цінового сегменту та рекомендувати як для туристичних цілей, так і для повсякденного використання – під час прогулянок, поїздок на роботу чи навчання тощо. Ємність 350 мл дозволить взяти з собою одну порцію улюбленого гарячого або холодного напою.
Модель виконана з висококласної нержавіючої сталі марки 18/8, яка поєднує привабливу зовнішність з відмінною зносостійкістю. За зниження втрат тепла відповідає конструкція з подвійними стінками та вакуумною ізоляцією. Заявлено, що кухоль-термос Stanley Classic Legendary Camp Mug 0.35 здатний тримати тепло до 1.5 години, а холод - до 3 годин. А якщо в колбу додати кубики льоду, можна розраховувати на приємну прохолоду і через 15 год після додавання напою. Кришка виконана з тритану (безпечного харчового пластику без BPA у складі), вона доповнена отвором для пиття та захистом від бризок. Всі компоненти термокружки можна мити в посудомийці. Також варто відзначити, що у продажу зустрічаються різні колірні варіації термокухлі, у тому числі чорний, зелений, темно-червоний і т.д.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Stanley 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Stanley.
Купити Stanley Classic Legendary Camp Mug 0.35 0.35 л
Усі ціни 25 →Stanley Unisex-Adult Classic Legendary 10-09366-005 Kubek Termiczny Zielon | 119 zł |
Kubek termiczny STANLEY Classic Camp Ciemnoszary | 130 zł |
Stanley Kubek termiczny kempingowy Stanley Classic Camp Mug 350 ml (beżowy | 118 zł |
Kubek termiczny STANLEY Classic Camp Ciemnoszary 10-09366-172 | 130 zł |