Termos Stanley Classic Legendary 0.75 0.75 l
Zdjęcia 3 |
Stanley Classic Legendary 0.75 |
|
Termos Stanley ma pojemność 750 ml i należy do rozwiązań z najwyższej półki cenowej. Jest odporny na uszkodzenia mechaniczne w wyniku uderzeń, a nawet upadków, za co odpowiedzialna jest przede wszystkim wysokiej jakości stal nierdzewna klasy 18/8. Z niego wykonana jest zarówno sama kolba, jak i zewnętrzna część korpusu. Pozostałe elementy wykonane są z plastiku wolnego od BPA.Termos Stanley Classic Legendary 0,75 nadaje się do różnych napojów, czy to herbaty, kawy, soku czy wody.
Tradycyjne podwójne ścianki (wysokiej jakości uszczelnienie próżniowe) w połączeniu z korkiem śrubowym pozwalają na utrzymanie temperatury do 20 godzin (zarówno ciepła jak i zimna). Nawiasem mówiąc, nie trzeba całkowicie odkręcać korka, aby dostarczyć wodę: po bokach znajdują się podłużne otwory do napełniania. Na uwagę zasługuje między innymi znajome wieczko zewnętrzne, które pełni funkcję kubka 250 ml, a także możliwość automatycznej konserwacji produktu: jego elementy można myć w zmywarce.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Stanley 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Stanley.
Kup Stanley Classic Legendary 0.75 0.75 l
Wszystkie ceny 70 →Termos LEGENDARY CLASSIC - Charcoal 0,75L / Stanley | 210 zł |
Termos STANLEY Legendary Classic 10-01612-041 Granatowy | 219 zł |
Termos stalowy Legendary Classic - czarny 0,75L Stanley | 219 zł |
Stanley termos LEGENDARY CLASSIC - ASH 0,75L | 225 zł |
Stanley Classic 750ml Flasks Zielony,Posrebrzany 10-01612-027 | 206 zł |
- Utrzymuje ciepło - 20 godzin
- Utrzymuje zimno - 20 godzin
- Napoje mrożone - 100 godzin