Termos Stanley Classic Legendary 0.94 0.94 l (10-07937-019)
Zdjęcia 11 |
Stanley Classic Legendary 0.94 |
|
Producentowi termosów Stanley można przypisać zaawansowane rozwiązania. Ma objętość 940 gramów i jest pozycjonowany jako model spożywczy: tutaj można umieścić nie tylko herbatę, ale także gorącą zupę, owsiankę, gulasz lub inne drugie danie. W tym celu przewidziana jest dość szeroka szyja, co w przyszłości ułatwia również pielęgnację. Przy okazji możesz zautomatyzować proces czyszczenia, umieszczając termos Stanley Classic Legendary 0,94 i wszystkie jego części w zmywarce.
Podwójne ścianki wykonane ze stali nierdzewnej wraz z próżniową izolacją termiczną przyczyniają się do długotrwałego zachowania początkowej temperatury cieczy lub żywności. Mówi się, że gorąco pozostanie tak do 20 godzin, a zimno - do dnia. Zakrętka powinna ograniczać straty ciepła i chronić przed wyciekiem. Wykonany jest z plastiku, ale nie zawiera szkodliwego BPA. Zewnętrzna pokrywka będzie pełniła rolę głębokiego talerza i zadowoli dobrą objętością. Wśród innych cech warto zwrócić uwagę na uchwyt do przenoszenia, stosunkowo niewielkie gabaryty (26x10 cm), które ułatwiają transport w plecaku lub torbie, a także zewnętrzną powłokę metalową odporną na zużycie i niekorzystne warunki atmosferyczne.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Stanley 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Stanley.
Kup Stanley Classic Legendary 0.94 0.94 l
Wszystkie ceny 30 →Termos STANLEY Legendary Classic Zielony | 251 zł |
Termos STANLEY 10-07937-004 Czarny | 219 zł |
STANLEY termos obiadowy LEGENDARY CLASSIC - MATTE BLACK 0,94L | 223 zł |
Termos obiadowy STANLEY stalowy LEGENDARY Classic 0,94L - zielony (10-0793 | 178 zł |
Termos obiadowy stalowy Legendary Classic - zielony 0,94L Stanley | 230 zł |
- Do 24 godzin chłodni
- Do 20 godzin utrzymywania ciepła