Butelka termiczna Berlinger Haus Purple Eclipse BH-6815 0.5 l
Berlinger Haus Purple Eclipse BH-6815 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Berlinger Haus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Berlinger Haus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Berlinger Haus Purple Eclipse BH-6815 0.5 l
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Termos stal szlachetna termos 05 l BERLINGER HAUS METALLIC LINE PURPLE BH- | 41 zł |
Butelka termiczna BERLINGER HAUS Purple Eclipse Edition BH-6815 | 63 zł |
TERMOS BUTELKA TERMICZNA 500ml BERLINGER HAUS BH-6815 | 54 zł |
Berlinger Haus Termos turystyczny BH-6815 | 63 zł |
pokaż 4 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →