Termos Berlinger Haus i-Rose BH-6382 1 l
Zdjęcia 5 |
Berlinger Haus i-Rose BH-6382 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Berlinger Haus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Berlinger Haus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Berlinger Haus i-Rose BH-6382 1 l
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
TERMOS STALOWY 1L BERLINGER HAUS BH-7605 ROSE GOLD | 74 zł |
Termos 1 l Rose Gold, ze stali nierdzewnej | 65 zł |
Termos Berlinger Haus Rose, różowy, 1L, , BH/6382 | 98 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →