Termos Berlinger Haus Moonlight BH-7606 0.5 l
Zdjęcia 4 |
Berlinger Haus Moonlight BH-7606 0.5 l1 l |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Berlinger Haus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Berlinger Haus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Berlinger Haus Moonlight BH-7606 0.5 l
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
BERLINGER HAUS TERMOSE STALOWA 05L BH-7606 Isolierflasche 0.5L Edelstahl | 43 zł |
Termos BERLINGER HAUS Moonlight Collection BH-7606 | 63 zł |
TERMOS STALOWY 0,5L BERLINGER HAUS BH-7606 | 54 zł |
Termos BERLINGER HAUS Moonlight Collection BH-7606 | 63 zł |
Termos Stalowy 0,5L Berlinger Haus Bh-7606 | 59 zł |
Modyfikacje Berlinger Haus Moonlight BH-7606
Ceny na Berlinger Haus Moonlight BH-7606 |
---|---|---|---|---|
Berlinger Haus Moonlight BH-7606 0.5 l | od 43 zł | 6 oferty | ||
Berlinger Haus Moonlight BH-7607 1 l | od 49 zł | 10 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →