Zestaw naczyń Berlinger Haus Carbon Pro BH-6911
Zdjęcia 8 |
Berlinger Haus Carbon Pro BH-6911 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Berlinger Haus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Berlinger Haus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Berlinger Haus Carbon Pro BH-6911
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zestaw garnków BERLINGER HAUS Carbon Pro Edition BH-6911 (12 elementów) | 689 zł |
ZESTAW GARNKÓW BERLINGERHAUS BH-6911 CARBON PRO | 689 zł |
Zestaw garnków BERLINGER HAUS Carbon Pro Edition BH-6911 (12 elementów) | 689 zł |
Zestaw garnków BERLINGERHAUS Carbon Pro BH-6911 | 733 zł |
ZESTAW GARNKÓW BERLINGERHAUS BH-6911 CARBON PRO | 844 zł |
Dołączony:
- Garnek z pokrywką Ø16x7,5 cm, 1,7 l
- Garnek z pokrywką Ø20x10,4 cm, 2,5 l
- Garnek z pokrywką Ø24x11,8 cm, 4,1 l
- Patelnia Ø22x4,5 cm, 1,3 l
- Patelnia Ø24x4,8 cm, 1,7 l
- Przybory kuchenne 3 szt
- Taca grillowa 36x23 cm
PolecamyPorównaj w tabeli →