Patelnia Berlinger Haus Carbon Pro BH-7055 grafit
Zdjęcia 11 |
Berlinger Haus Carbon Pro BH-7055 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Berlinger Haus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Berlinger Haus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Berlinger Haus Carbon Pro BH-7055 grafit
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zestaw patelni BERLINGER HAUS Carbon Pro Edition BH-7055 (5 elementów) | 271 zł |
ZESTAW 3 PATELNI GRANITOWYCH BERLINGERHAUS BH-7055 | 269 zł |
Zestaw patelni BERLINGER HAUS Carbon Pro Edition BH-7055 (5 elementów) | 271 zł |
Zestaw patelni Berlinger Haus Carbon Pro, czarny, 5 elementów, BH/7055 | 252 zł |
Ekwipunek:
- Patelnia 20x4,5 cm, 1,0 l
- Patelnia 24x4,8 cm, 1,7 l
- Patelnia 28x5,2 cm, 2,4 l
- 2 plastikowe pokrywki
Modyfikacje Berlinger Haus Carbon Pro BH-7055
Ceny na Berlinger Haus Carbon Pro BH-7055 |
---|---|---|---|---|
Berlinger Haus Rose Gold BH-7054 ciemnobrązowy | od 240 zł | 10 oferty | ||
Berlinger Haus Burgundy BH-7053 czerwony | od 256 zł | 7 oferty | ||
Berlinger Haus Carbon Pro BH-7055 grafit | od 252 zł | 5 oferty | ||
Berlinger Haus Aquamarine BH-7056 granatowy | od 269 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →