Patelnia do naleśników Berlinger Haus Carbon Pro BH-6921 28 cm grafit
Zdjęcia 4 |
Berlinger Haus Carbon Pro BH-6921 |
|
W zestawie filcowa osłona do przechowywania.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Berlinger Haus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Berlinger Haus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Berlinger Haus Carbon Pro BH-6921 28 cm grafit
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
PATELNIA DO NALEŚNIKÓW 28cm BERLINGER HAUS BH-6921 CARBON PRO BH-6291A | 95 zł |
Patelnia do naleśników Berlinger Haus Carbon Metallic Pro Line, czarny, 28 | 101 zł |
Patelnia BERLINGER HAUS do naleśników Carbon Pro Edition BH-6921 28 cm | B | 100 zł |
Patelnia Do Naleśników 28cm Berlinger Haus Bh-6921 Carbon Pro Lumarko! | 110 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →