Chochla Berlinger Haus Stone Touch BH-1150
Berlinger Haus Stone Touch BH-1150 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Berlinger Haus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Berlinger Haus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Berlinger Haus Stone Touch BH-1150
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
RONDEL GRANITOWY BERLINGERHAUS 16cm BH-1150 STONE TOUCH | 79 zł |
Berlinger Haus Rondel Stone Touch 16cm (BH/1150) | 84 zł |
Rondel Berlinger Haus, BH/1150 | 90 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →